Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Βεβαίως και Δύο εβδομάδες μετά τον γάμο σας, θα λάβετε μια προεπισκόπηση με τα αγαπημένα μου από τον γάμο σας. Μέσα σε 8 έως 12 εβδομάδες μετά τον γάμο σας, θα λάβετε όλες τις εικόνες – έτοιμες για εκτύπωση – με μια ηλεκτρονική συλλογή που προστατεύεται με κωδικό πρόσβασης και σε USB. Λαμβάνετε επίσης μια παρουσίαση.
Two weeks after your wedding you’ll get a preview with my favourites from your wedding. Within 8 to 12 weeks after your wedding you’ll get all the images – ready to be printed – with an password-protected online gallery and on USB. You also receive a slide-show.
Δύο εβδομάδες μετά τον γάμο σας, θα λάβετε μια προεπισκόπηση με τα αγαπημένα μου από τον γάμο σας. Μέσα σε 8 έως 12 εβδομάδες μετά τον γάμο σας, θα λάβετε όλες τις εικόνες – έτοιμες για εκτύπωση – με μια ηλεκτρονική συλλογή που προστατεύεται με κωδικό πρόσβασης και σε USB. Λαμβάνετε επίσης μια παρουσίαση.